آموزش زعفران, اخبار زعفران

تعاونی کشاورزی(زعفران وزرشک)

🔻علی حسینی عضو شورای ملی زعفران در گفتگو باخبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اینکه سهم ایران به عنوان بزرگترین تولیدکننده زعفران از بازارهای هدف تنها ۲۰ درصد است، اظهار کرد: با توجه به آنکه ۹۰ درصد زعفران دنیا در ایران تولید می شود،سهم ما از بازارهای هدف در مقایسه با کشورهایی که تولید محدودی دارند،بسیار ناچیز است.

🔻وی با اشاره به اینکه تولید زعفران ایران در آینده ای نه چندان دور به ۵۰۰ تن خواهد رسید، افزود: البته این امر مستلزم توسعه بازار و ورود به بازارهای جدید است.

🔻حسینی ورود سازمان تعاون روستایی به بخش تولید را مسکن مقطعی دانست و گفت: این امر در آینده ای نه چندان دور به قیمت نابودی کشاورزی تمام می شود.

🔻عضو شورای ملی زعفران ادامه داد: بزرگترین تولیدکننده زعفران حداقل ۵۰ درصد بازارهای جهانی را باید در اختیار داشته باشد و هم اکنون سهم ۲۰ درصدی ایران از بازارهای جهانی یک ضعف به شمار می رود.

🔻زعفران قاینات عاقله ایجاد بورس جهانی را تنها یک شعار دانست و افزود: ورود به بورس جهانی نیازمند ایجاد زیرساخت های لازم است چرا که نگه داری طولانی مدت زعفران در انبارهای بورس منجر به از دست دادن کیفیت می شود

شرکت تعاونی کشاورزی عاقله قهستان ثبت ۱۳۵۰
زعفران ورزشک صادراتی قاینات عاقله قیمت‌ها به روز درهمین سایت درج شده است برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید

۰۹۱۵۳۶۲۸۹۵۶عاقله

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *