اخبار زعفران

زعفران وزرشک قاینات صادراتی

زعفران وزرشک قاینات عاقله
غلامرضا میری نایب رئیس شورای ملی زعفران در گفت‌وگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با انتقاد از پدیده شوم قاچاق پیاز طلای سرخ در کشور اظهار کرد: همه ساله از اردیبشهت و خرداد با پدیده شوم قاچاق پیاز زعفران روبه‌رو هستیم و پیش بینی می شود این روند امسال نیز ادامه یابد.

🔻وی افزود: اگرچه وزارت جهاد کشاورزی تمام سعی و تلاش خود را برای جلوگیری از پدیده شوم قاچاق پیاز زعفران به کار گرفته،اما تا کنون به طور مطلق نتوانسته از این امر جلوگیری کند.

🔻میری با اشاره به اینکه افزایش سطح زیرکشت زعفران در سایر کشورها تهدید جدی برای بزرگترین تولید کننده به شمار می رود، بیان کرد: رقبا تمامی تلاش خود را برای افزایش سطح زیر کشت محصول به کار گرفتند تا بتوانند در بازارهای هدف حرفی برای گفتن داشته باشند.

🔻نایب رئیس شورای ملی زعفران، تصریح کرد: بی‌توجهی مسئولان به هشدارهای تشکل‌ها در آینده‌ای نه چندان دور موجب شده تا جایگاه بزرگترین تولید کننده زعفران در دنیا را از دست بدهیم؛ همانگونه که در سال های اخیر ایران توانست جایگاه اسپانیا در بازارهای هدف را کسب کند.

🔻وی با اشاره به اینکه ۱۵۰ هزار خانوار از تولید زعفران امرار معاش می کنند، تأکید کرد: براین اساس از مسئولان وزارت جهاد و نمایندگان مجلس انتظار می‎رود با به کارگیری برخی تمهیدات از تحقق این امر که به زیان بخش کشاورزی تمام می‌شود، جلوگیری کنند.
زعفران ورزشک صادراتی قاینات عاقله قیمت‌ها به روز درهمین سایت درج شده است

شرکت تعاونی کشاورزی عاقله قهستان ثبت ۱۳۵۰ برای درخواست خرید تماس حاصل فرمایید

۰۹۱۵۳۶۲۸۹۵۶

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *