اخبار زعفران

سخن پایان سال

سلام خوبان
سخن پایان سال

عرض ادب دارم خدمت همه همراهان. به رسم ادب لازم دیدم به نوبه خود از همراهی همه شما عزیزان تشکر کرده باشم.
سال ۱۳۹۶ با تمام اتفاقات خوب و بد صنعت و کسب و کار به اتمام رسید. به نظر میرسه سالی که گذشت و سالی که پیش رو داریم به عنوان سال‌های کلیدی در این دهه شناخته می شوند. این رو از این بابت عرض می کنم که بسیاری از کسب و کارها در بازه تاب آوری و عبور از بحران های اقتصادی و سیاسی به سر می برند. فارغ از تمام اتفاقات ناشی از اقتصاد سیاسی کشور، مساله برجام و مسائل و مشکلات بین المللی من جمله هجمه برخی از کشور ها و نهاد های فعال بین المللی (عرض می کنم فقط برخی) به نظر می رسه مساله رفع موانع، یا تسهیل سازی و به روز رسانی قوانین داخلی بیش از پیش می بایست مورد توجه قرار گیرد.
ظرفیت های داخلی، پنانسل نیروی جوان تحصیلکرده، منابع داخلی همه و همه با بینش، تفکر و برنامه ریزی صحیح مسئولین مجری و قانون گذار امکان ریکاوری مجدد کسب و کار را خواهند داشت. در غیر این صورت در اتمام سال ۱۳۹۷ شاهد تعطیلی بسیاری از کسب و کارها خواهیم بود همچنان که در این سال گذشت..
دشمن واقعی که مارا تهدید می کند نگرش منفعت طلبی، بی برنامگی، بی تفاوتی، نداشتن هدف مشخص، نداشتن الگوهای درست اقتصادی، نبود قوانین شفاف یا به روز نبودن قوانین است.

از اینها که بگذریم تبریک ویژه و خدا قوت دارم خدمت اون دسته از کارآفرینانی که یکسال از آغاز کارشون می گذره. امیدواریم با همت و تلاش شما عزیزان شاهد رشد شاخص کسب و کارهای نوپا و اشتغال زایی باشیم.

تشکر ویژه ای هم از مشتریان عزیز مجموعه دارم. عزیزانی که سعادت داشتیم در مدت این یک سال همراه و همکارشان باشیم.امیدوارم در سال جدید با خلاقیت و نوآوری های بهتر بتوانیم پیشرفت بیشتری در کارداشته باشیم
از خداوند متعال برای همه شما آرامش، تغییر مثبت و موفقیت را آرزومندم.شرکت تعاونی کشاورزی عاقله قهستان زعفران ورزشک قاینات عاقله

سال نو مبارک

🌷ارادتمند
محمد عاقله
@saffronaghele

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *