آموزش زعفران, اخبار زعفران

شرکت تعاونی زعفران قاینات

زعفران زرشک صادراتی قاینات عاقله
ثبات قیمت طلای سرخ در بازار/حداکثر نرخ هر کیلو زعفران ۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است
🔻علی حسینی عضو شورای ملی زعفران در گفت وگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، ازثبات قیمت زعفران در بازار خبر داد و گفت: هم اکنون حداقل نرخ هر کیلو زعفران ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار و حداکثر ۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.
🔻وی با اشاره به اینکه قیمت ها نسبت به ایام قبل از عید رشدی نداشته است، افزود: ادامه ثبات حاکم بر بازار موجب می شود تا مردم تکلیفشان را بدانند اما عده ای با #جوسازی در نظر دارند که وضعیت بازار را بر هم بزنند.
🔻حسینی با اشاره به اینکه بازار تابع عرضه و تقاضاست، گفت: با توجه به وضعیت مساعد تولید و مشخص بودن خریداران زعفران در دنیا، #صادرات طبق روند سال های گذشته به بازارهای هدف صادر می شود و اتفاق خاصی در حوزه صادرات و تولید رخ نداده که قیمت دستخوش تغییر و تحولاتی در بازار قرار گیرد.
🔻عضو شورای ملی زعفران ادامه داد: برخی افراد سودجو از گوشه و کنار قصد دارند که با کوبیدن بر طبل #گرانی_زعفران، اوضاع بازار را نابسامان کنند.
به گفته وی؛ این افراد قصد دارند افزایش نرخ #دلار و سایر ارزهای خارجی را به کالاهای صادراتی ارتباط دهند تا بازار را آشفته کنند.
🔻حسینی در پاسخ به این سوال که #نوسان_نرخ_ارز می تواند بر آشفتگی بازار تاثیر گذار باشد یا خیر، بیان کرد: خریداران خارجی روزانه نرخ های کف بازار و ارز را رصد می کنند تا براساس آن بتوانند تصمیماتی در بازار اتخاذ کنند.

▫منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع رسانی خود را در این رابطه انجام می دهد
شرکت تعاونی کشاورزی عاقله قهستان ثبت۱۳۵۰ دفتر مرکزی قاینات والیعصر ابتدای بلوار چمران زعفران وزرشک صادراتی قیمتها به روز در همین سایت به روز میباشد برایکسب اطلاعات بیشتر باما تماس حاصل فرمایید

۰۹۱۵۳۶۲۸۹۵۶عاقله

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *