آشپزی زعفران, اخبار زعفران

صادرات زرشک ارگانیک به امریکا

صادرات زرشک ارگانیک به امریکا

زرشک محصولی ناشناخته برای کشورهای اروپایی است که به تازکی این محصول پای به بازار جهانی باز کرده است .

از بازار های اصلی خرید عمده زرشک ارگانیک که در آن قیمت این محصول بالا می باشد امریکا است که تا پیش از این صادرات این محصول به آمریکا از طریق ترکیه یا امارات انجام می شده است.
امریکا از زرشک ایران هم برای استفاده های عمومی و فروش در فروشگاه ها استفاده می کند و هم این محصول را بسته بندی کرده و به صورت بسته بندی شده با برند های معتبر خود مجددا به سایر کشور ها صادر می نماید.
ارگانیک بودن تولیداتی که برای صادرات به امریکا استفاده می شود بسیار اهمیت دارد و در این صورت هم خریدار کیفیت مرغوب محصول را با اطمینان بیشتری خرید می نماید و هم قیمت های بالاتری را برای آن می پذیرد.
زرشک ارگانیک تنها در استان خراسان جنوبی که بیشترین زیر کشت ان در شهرستان قاینات تولید می شود و خوشبختانه تفاوت نمونه های معمولی و ارگانیک آن از نظر قیمتی آنچنان زیاد نیست و به همین علت می توان از آن برای صادرات بسیار سودآور استفاده داشت چراکه تفاوت قیمت نمونه ارگانیک و معمولی آن در آمریکا زیاد و قابل توجه است.
برای تولیدات ارگانیک این نکته که بتوان حمل و نقل را به درستی انجام داد اهمیت زیادی دارد و برای این امر توصیه می شود حتما با شرکت های صادرکننده ای که پیش از این به این امر اقدام کرده اند ارتباط گیری نمایید.
شرکت تعاونی کشاورزی عاقله قهستان
ثبت ۱۳۵۰
۰۹۱۵۳۶۲۸۹۵۶
۰۹۰۲۸۷۸۱۳۶۴
saffronaghele@به کانال تلگرامی ما بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *