اخبار زعفران

صادرات زعفران به ارمنستان

قوانین جدید گمرکی برای صادرکنندگان در ارمنستان

رایزن بازرگانی جمهوری اسلامی ایرا ن در ارمنستان گفت: مجلس ارمنستان در حال بررسی پیش نویس آئین نامه جدید گمرکی اتحادیه اوراسیا است که به دنبال آن تغییرات قانونی برای صادرکنندگان درراه است.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، هامایاک آوادیس یانس رایزن بازرگانی جمهوری اسلامی ایرا ن در ارمنستان با بیان این که مدت زمان تشریفات گمرکی کاهش می یابد اذعان کرد: به طور مثال زمان ارائه اظهارنامه گمرکی از ۲ ساعت به یک ساعت کاهش می یابد.

به گفته وی، در تشریفات گمرکی اصل پنجره واحد اعمال می شود و برای کالای یکسان که سابقه آن وجود دارد، تشریفات گمرکی مجدد لازم نیست.

آوادیس یانس در بخش دیگری از سخنانش با بیان این که روش پیش پرداخت اعمال خواهد شد افزود: از این طریق می توان در ساعاتی از شب که امکان پرداخت گمرکی وجود ندارد اقدام کرد.

رایزن بازرگانی جمهوری اسلامی ایرا ن در ارمنستان تصریح کرد: امکان پرداخت یک ماهه هزینه های گمرکی اعمال می شود و طی این مدت به مبلغ هزینه گمرکی (طبق درصد تامین مالی مجدد بانک مرکزی ارمنستان) سود تعلق می گیرد.
شرکت تعاونی کشاورزی عاقله قهستان ثبت ۱۳۵۰شناسه مرغوبترین زعفران جهان قاینات قیمتها به روز در سایت درج شده است بدون واسطه

۰۹۱۵۳۶۲۸۹۵۶

۰۹۳۶۴۵۶۸۳۴۷

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *