آموزش زعفران, اخبار زعفران

قیمت روز زعفران (سهم ایران از گردش مالی ۸ میلیارد دلاری زعفران تنها ۳۰۰میلیون دلار)

سهم ایران از گردش مالی ۸ میلیارد دلاری زعفران تنها ۳۰۰میلیون دلار است / بخش خصوصی زعفران قابلیت لازم را ندارد .
عبدالله حاتمیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس اظهار داشت: متاسفانه در سال‌های اخیر بخش خصوصی در حوزه زعفران عملکرد مناسبی نداشته و در نهایت شاهد این هستیم که دولت خرید تضمینی زعفران را صورت می‌دهد.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود آن که بیشتر فعالیت در حوزه زعفران در سال‌های اخیر توسط بخش خصوصی و انجمن‌های متعدد صورت گرفته اما در بسیاری از بازارهای جهانی زعفران حضور مستمر و مثمرثمری نداشته‌ایم و بازار خوبی برای این محصول توسط بخش خصوصی ترسیم نشده است.
حاتمیان افزود: بخش خصوصی در حوزه برندینگ و بسته‌بندی و بازاریابی زعفران به هیچ وجه عملکرد قابل دفاعی نداشته و حتی شاهد هستیم که زعفران ایران به نام کشور اسپانیا صادر می‌شود.
نماینده مردم درگز در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با وجود تمامی این کمبودها شاهد هستیم که دولت پای کار می‌آید و خرید تضمینی زعفران را صورت می‌دهد و به نظر می‌رسد که تشکیلات بخش خصوصی در حوزه بخش زعفران کارآمد نیستند و حتی باید به فکر انحلال تمامی آنها بود.
حاتمیان گفت: علاوه بر این شاهد هستیم که سهم ایران از بازارهای بین‌المللی به دلیل فعالیت نامناسب بخش خصوصی در حوزه زعفران بسیار اندک است و این مسئله قابل دفاع نیست.
کانال تخصصی زعفران ورزشک صادراتی قیمت‌ها به روز در سایت درج شده است www.saffronaghele.com
telegram.me/saffronaghele
IRAN GHAENATSaffron & Barberry Aghele Central office :Vali Asr Town Chamran Blvd Southern Khorasan Qaen_Iran , Capital of the best and qualified Saffron and Barberry compani1350
محافظه خراسان الجنوبیه مدینه قاین بحرایه بلوار چمران . افضل انواع الزعفران والزرشک العالم.
compani1350
+۹۸۹۱۵۳۶۲۸۹۵۶
www.saffronaghele.com
@saffronaghele
شرکت تعاونی کشاورزی عاقله قهستان ثبت ۱۳۵۰مرغوبترین زعفران وزرشک جهان قاینات قیمتها به روز در همین سایت درج شده است برای کسب اطلاعات وخرید تماس بگیرید

۰۹۱۵۳۶۲۸۹۵۶

۰۹۳۶۴۵۶۸۳۴۷

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *