اخبارزعفران

شرحی بروضعیت صادرات زعفران در ایران

بدون دیدگاه

شرحی بر وضعیت صادرات زعفران در ایران 

با توجه به خاصیت دارویی وغذایی طلای سرخ ایران  وتقاضا ی مشتریان خارجی قیمت زعفران در دیگر کشورها چندین برابر قیمت در ایران است

۱-بر اساس آمار گمرک ایران بیشترین حجم صادرات زعفران ایران به ترتیب اولولیت به کشورهای :  ۱- امارات متحده عربی ۲- اسپانیا ۳- چین ۴- عربستان سعودی  ۵- هند ۶- سوئد ۷- هنگ کنگ ۸- ایتالیا ۹- تایوان ۱۰- قطر=  می باشد لازم به ذکر است هم اکنون به ۴۰ کشور جهان زعفران ایران صادر می گردد .

۲-قیمت زعفران در کشورهای اروپایی چند برابر ان قیمت ان در ایران است ( بین ۱۵تا ۳۵ میلیون تومان ) – قیمت زعفران در کشورهای همجوار بخصوص امارات بین ۸ تا ۱۱ میلیون تومان است – قیمت زعفران در کشور مالزی کمترین میزان است ( بین ۸ تا ۱۱ میلیون تومان ) – قیمت در چین بین ۱۰ تا ۱۴ میلیون تومان هر کیلو


* قیمت زعفران با اساس کیفیت تعیین می شود . معمولا زعفرانهای ارائه شده در بازار امارات توسط افراد مسافری ارائه شده  و… دارای کیفیت پایینی بوده و قیمت بازار را تحت تاثیر قرار داده است.

 

۳- قیمت زعفران در بازارهای جهانی فقط بر اساس مذاکره بین خریدار و فروشنده بر اساس کیفیت محصول تعیین می شود . تمامی قیمتهای موجود در سایتهای مختلف مورد تایید  نیستند . 

شرکت تعاونی کشاورزی عاقله قهستان .قیمتها به روز در سایت

ثبت ۱۳۵۰

عضوکانال تخصصی زعفران زرشک صادراتی ما باشید تا از اظلاعات بهروز صادرات این دومحصول باخبر باشید

saffronaghele@

۰۹۱۵۳۶۵۸۹۵۶

تگ ها: , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

صادرات بهترین زعفران ایرانی به اکراین
مرغوبترین زعفران جهان زعفران قاینات

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب