قیمت به روز زعفران و زرشک

قیمت های زیر به صورت روزانه آپدیت میشوند

تاریخ آخرین بروز رسانی: ۲مهر ۱۴۰۱

قیمت زعفران

نام محصول قیمت هر کیلو (تومان) وضعیت نسبت به روز قبل
نگین سوپر اتویی ۴۰,۰۰۰,۰۰۰
نگین سوپر صادراتی ۳۹,۲۰۰,۰۰۰
نگین سوپر ۳۷,۲۰۰,۰۰۰
نگین ۳۵,۶۰۰,۰۰۰
سرگل سوپر صادراتی ۳۵,۵۰۰,۰۰۰
سرگل قاینات ۳۳,۴۰۰,۰۰۰
سرگل ضعیف ۲۸,۸۰۰,۰۰۰
پوشال قلمدار سوپر صادراتی ۳۴,۰۰۰,۰۰۰
پوشال قلمدار ۳۳,۲۰۰,۰۰۰
پوشال معمولی ۳۳,۰۰۰,۰۰۰
دسته(دختر پیچ) ۲۶,۴۰۰,۰۰۰
شکسته زعفران ۲۷,۰۰۰,۰۰۰
سفید زعفران (خامه یا ریشه) ۳,۵۰۰,۰۰۰

قیمت زرشک

نام محصول قیمت هر کیلو (تومان) وضعیت نسبت به روز قبل
زرشک دانه اناری صادراتی ۱۱۰,۰۰۰
عسل ۲۲۰,۰۰۰
پفکی صادراتی ۱۲۹,۰۰۰
هل ۰
کنسانتره زرشک ۱۹۰,۰۰۰
عناب ۲۱۰,۰۰۰

یکی از ابهاماتی که برای افراد خریدار زعفران پیش می آید این است که قیمت روز زعفران چقدر است و چگونه تعیین می شود؟ با توجه به نوسانات بازار، قیمت زعفران فله و صادراتی بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود. آن چیزی که حائز اهمیت است این است که قیمت زعفران به صورت روزانه و حتی ساعتی تعیین می شود. به همین خاطر، باید برای اطلاع از قیمت زعفران، به سایت های معتبر مراجعه کنید و قیمت این محصول را بررسی نمایید.

 

قیمت روز زعفران فله و بسته بندی
قیمت روز زعفران فله و بسته بندی

 

قیمت زعفران فله

زعفران فله به دلیل اینکه به صورت عمده به فروش می رود، قیمت مناسب تری نسبت به زعفران های بسته بندی دارد. قیمت روز زعفران فله نیز مانند قیمت روز زعفران بسته بندی، تعیین می شود. کیفیت زعفران فله و میزان خلوص آن، تاثیر زیادی بر روی قیمت دارد. به همین خاطر، توصیه می کنیم به جای اینکه به دنبال قیمت زعفران فله پایین باشید، اقدام به خرید زعفران فله با کیفیت بالا کنید.

قیمت روز زعفران خرده فروشی

زعفران های بسته بندی از جمله زعفران های پرطرفدار در کشور ایران محسوب می شوند. فروشگاه های مختلفی به جای اینکه اقدام به خرید زعفران فله کنند و سپس آن ها را بسته بندی نمایند، اقدام به خرید زعفران بسته بندی می کنند.

قیمت روز زعفران بسته بندی، به غیر از اینکه بر اساس قیمت و نوسانات بازار تعیین می شود، بر اساس کیفیت و برند زعفران هم تعیین خواهد شد.

قیمت زعفران با کیفیت صادراتی چقدر است؟

زعفران های صادراتی، یکی از محبوب ترین و خالص ترین زعفران های کشور ایران محسوب می شود. قیمت زعفران صادراتی ممکن است نسبت به قیمت زعفران های معمولی و کیفیت پایین موجود در بازار، بالاتر باشد. اما به دلیل کیفیت بالای این زعفران ها، زعفران های صادراتی ارزش خرید بالایی نسبت به زعفران های بی کیفیت دارند.

شما می توانید برای اطلاع قیمت به روز زعفران، به سایت زعفران عاقله مراجعه کنید و قیمت زعفران های صادراتی، فله و بسته بندی را مشاهده کنید.