اخبار زعفران

خدمات فروش زعفران عاقله، استثنائی و باورنکردنی!!

خدمات فروش زعفران عاقله، استثنائی و باورنکردنی!!- فروش ویژه

در دنیای امروز، رقابت بین برندها در صنایع مختلف بسیار شدید شده است. شرکت‌ها در تلاشند تا با ارائه محصولاتی با کیفیت برتر و قابلیت‌های منحصر به فرد، مشتریان را جذب و به خود اختصاص دهند. اما در کنار کیفیت محصولات، یکی از عوامل مهمی که بر تصمیم‌گیری مشتریان تأثیرگذار است، خدمات فروش است.

خدمات فروش به مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و خدماتی گفته می‌شود که در حین فروش یک محصول به مشتریان ارائه می‌شود. این خدمات شامل مواردی تخفیف‌ها، سفارشی‌سازی طرح محصول و … می‌باشد. در این مقاله، تمرکز ما بر روی خدمات فروش و پس از فروش برند تولید و صادرات زعفران عاقله است. زعفران به عنوان یکی از ارزشمندترین ادویه‌ها در جهان شناخته می‌شود و ایران به عنوان بزرگترین تولیدکننده زعفران جهان شناخته می‌شود. بنابراین، توجه به خدمات فروش برای برندهای فعال در این صنعت بسیار حائز اهمیت است.

زعفران عاقله تا امروز یکی از بهترین صادرکنندگان زعفران به سراسر ایران بوده است. علت پیشرفت چشمگیر این برند کیفیت بالای این محصول، داشتن نشان سیب سلامت و استاندارد و همچنین دارابودن آزمایشگاه کنترل کیفی محصولات به صورت تخصصی و شخصی است.

خدمات فروش زعفران عاقله SALE services

خدمات ویژه زعفران عاقله

یکی از خدمات فروش منحصر به فرد زعفران عاقله که این برند را از سایر برندها متمایز می‌کند خدماتی است که در قالب سفارشی سازی محصول درخواستی شما ارئه می‌شود. بگذارید تا واضح‌تر توضیح دهم، تا به حال شده است بخواهید بسته بندی محصول مورد نظر خود را تغییر دهید؟ طرح آن را عوض کنید یا به رنگ دیگری در بیاورید؟ فکرش را بکنید که شما یک مشتری بزرگ برای محصولی مانند زعفران از کشور امارات هستید. از قضا برند مورد نظرتان نیز برند نامداری است.

اگر با بخش فروش این شرکت ارتباط بگیرید و از انها بخواهید که بسته بندی این محصول را به سلیقه‌ی ایرانیان در بیاورند چه پاسخی خواهید شنید؟ قطعا خیر، هیچ برندی حاضر نیست این کار را برای شما بکند، صرف نظر از هزینه‌های آن این برند که مشهور شده است، زمانی برای شنیدن صحبت‌های شما نخواهد داشت. اما، برند تولید و صادرات زعفران عاقله تمامی تلاش خود را در جهت افزایش رضایت مشتریانش به کار می‌گیرد. برای رسیدن به هدف خود برای مشتریانی که خریدهای حجم بالا داشته باشند گزینه سفارشی سازی محصول را قرار می‌دهد.

شرایط سفارشی سازی محصول در زعفران عاقله چیست؟

  • شما می‌توانید طرح مورد نظر خود را بر روی بسته بندی محصول با نام و نشان خود پیاده کنید.
  • یک وجه از بسته بندی محصول به معرفی و تبیین مالکیت برندعاقله اختصاص داده خواهد شد.
  • شما می‌توانید عکس هر بسته‌بندی که از آن خوشتان آمده را برای ما بفرستید تا محصول طبق آن طراحی شود
  • محصول طراحی شده و آماده عرضه به بازار برای مشتریان خارجی پشت گمرک (CIF) به آنها تحویل داده خواهد شد.
  • هیچ هزینه‌ی بیشتری بابت این کار از شما گرفته نخواهد شد.

خدمات پس از فروش برند عاقله

برند ما در این بخش نیز متفاوت از سایر رقبای خود عمل کرده است. برای مشتریانی که چه در داخل ایران باشند و نمایندگی ما را دریافت کرده‌باشند و چه خارج از ایران به فروش محصولات ما مشغول باشند، شرایط ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ایم. یکی از این خدمات بسته‌های تبلیغاتی ویژه و همینطور تبلیغات آن نمایندگی یا مشتری در سایت اصلی زعفران عاقله است. علاوه بر اینها تمامی خدمات پس از فروش معمول مانند: پشتیبانی، آموزش، کنترل کیفی و … را نیز انجام می‌دهیم.

نتیجه گیری

به جرات می توانیم بگوییم که در ایران تنها برندی هستیم که این‌گونه خدمات فروش ویژه‌ای را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهیم. مایه مباهات ما است که تاکنون با برندهای داخلی و خارجی زیادی کار کرده‌ایم و سفارشی سازی محصولات را نیز برای آنها انجام داده‌‌ایم. اگر شما نیز از آن دسته از مشتریانی هستید که دوست دارید این محصول را در کشور خود به نام خودتان به فروش برسانید، همین حالا با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *