آشپزی زعفران, اخبار زعفران

امضای تفاهم نامه همکاری برای تولید پودر نوشیدنی پروبیوتیک زرشک با بخش خصوصی

امضای تفاهم نامه همکاری برای تولید پودر نوشیدنی پروبیوتیک زرشک با بخش خصوصی

با هدف کارآفرینی و استفاده از ظرفیت های بالقوه داخلی در توسعه صنعت غذا، پژوهشکده علوم و صنایع غذایی برای تولید پودر نوشیدنی پروبیوتیک برپایه زرشک با بخش خصوصی تفاهم نامه همکاری های علمی ، پژوهشی و فناوری امضاء کرد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده علوم و صنایع غذایی، کشور ایران دارای مزیت نسبی در تولید محصول زرشک است اما متاسفانه تاکنون از این ظرفیت بالقوه برای درآمدزایی و ارز آوری در صنعت غذا استفاده نشده است.

زرشک یکی از محصولات کشاورزی صادراتی ایران می باشد که دارای خواص درمانی بسیاری است.

لازم به ذکر است ۹۸ درصد این محصول ارزشمند در خراسان جنوبی قاینات تولید می شود که برای رونق اقتصادی این استان، توجه به صنایع فرآوری و حمایت از صادرکنندگان باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

از این رو پژوهشکده علوم و صنایع غذایی در سال های اخیر برای اجرای طرح های پژوهشی در زمینه توسعه اقتصاد صنعت فرآوری مواد غذایی، اقدام به جذب سرمایه گذار و اجرای طرح های نوآورانه در این زمینه نموده است که امضای تفاهم نامه تولید پودر نوشیدنی پروبیوتیک بر پایه زرشک از آن جمله به شمار می رود.

شرکت تعاونی کشاورزی عاقله قهستان ثبت ۱۳۵۰

IRAN GHAENAT
Saffron & Barberry Aghele Central office : Iran , Southern Khorasan Qaen , Vali Asr Town , First of Chamran Blvd Capital of the best and qualified Saffron and Barberry compani1350

محافظه خراسان الجنوبیه مدینه قاین بحرایه بلوار چمران . افضل انواع الزعفران والزرشک العالم.
۹۸۹۱۵۳۶۲۸۹۵۶+

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *