آموزش زعفران

زعفران در بورس

تا پایان دهه فجر صورت میگیرد (( زعفران در بورس ))
به گزارش خبرگزاری تسنیم “حامد سلطانی نژاد گفت: بازار زعفران در کشور ما مبتنی بر خرده فروشی است و باید منسجم و از استانداردهای روز بهره مند شود تا محصول زعفران را در قالب بهتری به بازارهای جهانی عرضه کنیم .
مدیر عامل بورس کالا عنوان کرد : معاملات گواهی سپرده زعفران تا پایان دهه فجر با همکاری تعاونی روستایی و تولید کنندگان زعفران در خراسان آغاز می شود .
وی ادامه داد :راه اندازی بورس زعفران نقدشوندگی این محصول را برای کشاورزان راحت میکند و کشاورزان می توانند با ارائه محصول خود به انبار های بورس کالا و دریافت قبض انبار .از این قبض به عنوان پشتوانه تسهیلات استفاده کنند
سلطانی نژاد افزود :کشاورزان می توانند هر زمان که اراده کنند محصول خود را به فروش برسانند و ما هم میتوانیم تسهیلات ویژه ای برای صادرات زعفران فراهم نماییم(زعفران عاقله)
مدیر عامل بورس کالا گفت کشاورزان میتوانند محصول را به صورت پیش فروش و در قالب عرضه های مدت دار به بورس کالاوارد کنند و میتوانیم در تایین قیمتهای جهانی نقش داشته باشیم.
وی افزود پسته هم قرار است در بورس کالا عرضه گردد .تا با تشکیل بازار منسجم در خصوص پسته بتوانیم در تایین قیمتهای جهانی نقش داشته باشیم.

کانال تخصصی زعفران وزرشک هرانچه در مورد این دومحصول میخواهید بدانید
www.saffronaghele.com
telegram.me/saffronaghele
https://telegram.me/saffronaghele    دفتر مرکزی ؛خراسان جنوبی قاینات ولیغصر ابتدای بلوار چمران   تلفن دفتر ؛۰۵۶۳۲۵۳۲۲۷۹همراه   ۰۹۱۵۳۶۲۸۹۵۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *