آموزش زعفران, اخبار زعفران

اخبار طلای سرخ

اخبار زعفران

غلامرضا میری بیان داشت: هم اکنون قیمت زعفران در بازار از ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان آغاز شده و نهایتا به ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌رسد و در عرض یک ماه اخیر هیچگونه کاهش قیمتی رخ نداده است.
وی بیان کرد: البته قیمت زعفران هم اکنون نسبت به زمان مشابه در سال گذشته افت پیدا کرده اما این افت به صورت تدریجی ایجاد شده و مربوط به یک ماه تا ۴۰ روز گذشته نیست و در صورتیکه موضوعی در این زمینه بیان می‌شود صحت ندارد.زعفران عاقله
میری با تأکید بر اینکه قیمت در بازار بر مبنای عرضه و تقاضا مشخص می‌شود، خاطرنشان کرد: پیش‌بینی این است که تولید امسال نسبت به سال گذشته افزایش داشته باشد اما در مورد روند قیمت نمی‌توان هیچگونه ا ظهار نظری کرد زیرا روند تقاضای خرید هنوز مشخص نشده است.
نایب رئیس شورای ملی زعفران با اشاره به فعالیت بورس زعفران، تصریح کرد: یکی از خواسته‌های بخش خصوصی نیز راه‌اندازی بورس زعفران بود تا بازار تثبیت شود اما راهی که هم اکنون در این زمینه در حال طی شدن است صحیح نبوده و نمی‌توان به پیشرفت آن اطمینان داشت.

وی ادامه داد: یک بار دیگر نیز با همین روش بورس زعفران راه‌اندازی شده اما نتیجه‌ای به همراه نداشته و بعید به نظر می‌رسد که هم اکنون نیز ثمر مناسبی به همراه داشته باشد.
IRAN GHAENAT
Saffron & Barberry Aghele Central office :Vali Asr Town Chamran Blvd Southern Khorasan Qaen_Iran ,
Capital of the best and qualified Saffron and Barberry compani1350
محافظه خراسان الجنوبیه مدینه قاین بحرایه بلوار چمران . افضل انواع الزعفران والزرشک العالم.
compani1350
+۹۸۹۱۵۳۶۲۸۹۵۶
۰۵۶۳۲۵۳۲۲۷۹
شرکت تعاونی کشاورزی عاقله قهستان ثبت ۱۳۵۰شناسه
@saffronaghele

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *