آموزش زعفران, اخبار زعفران

اخبار طلای سرخ زعفران عاقله

اخبارطلای سرخ زعفران عاقله

جمعی از نمایندگان استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی طی نامه ای به معاون رئیس جمهور ورئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، خواستار توجه و حمایت از تولیدکنندگان زعفران شدند.
گفتنی است در این راستا نمایندگان طی طومار خطاب به دکتر نوبخت یادآور شدند: محصول زعفران از جمله محصولات راهبردی و ارزآور در بخش کشاورزی بوده و ایجاب می کند تا از تولید زعفران بویژه در استان های خراسان رضوی، جنوبی و شمالی حمایت شود و با عنایت به کاهش قیمت این محصول در مبادی تولید درآستانه فصل برداشت، پیش بینی می شود نرخ این محصول همچنان با کاهش مواجه شود که سرانجام به زیان گسترده تولید کنندگان می انجامد.
در ادامه آنان از دولت درخواست کرده اند تا در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدات زعفران عاقله داخل، وزارت جهاد کشاورزی و هیئت دولت نسبت به خریدتوافقی زعفران اقدام کرده و درصورت کاهش قیمت، زیان وارده به کشاورزان را از محل اعتبارات مصوبه مذکور تأمین کنند.
دکتر نوبخت، معاون رئیس جمهور ورئیس سازمان برنامه و بودجه کشور نیز در پاسخ به تقاضای نمایندگان مجلس، در این نامه دستور داده تا دکتر پورمحمدی موضوع را پیگیری کند
IRAN GHAENAT
Saffron & Barberry Aghele Central office :Vali Asr Town Chamran Blvd Southern Khorasan Qaen_Iran ,
Capital of the best and qualified Saffron and Barberry compani1350
محافظه خراسان الجنوبیه مدینه قاین بحرایه بلوار چمران . افضل انواع الزعفران والزرشک العالم.
compani1350
+۹۸۹۱۵۳۶۲۸۹۵۶
۰۵۶۳۲۵۳۲۲۷۹
شرکت تعاونی کشاورزی عاقله قهستان ثبت ۱۳۵۰شناسه
@saffronaghele

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *