اخبارزعفران

صادرات به قطر اغاز شد

بدون دیدگاه

صادرات به قطر اغاز شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، علی همتی با اشاره به تحریم قطر و مسدود شدن راه‌های ارتباطی این کشور گفت: باید از فرصت پیش آمده برای توسعه صادرات استفاده کنیم و از این رو آمادگی داریم مصالح ساختمانی را از شیراز و با هماهنگی با بندر بوشهر به کشور قطر صادر کنیم.

او با بیان اینکه اولین محموله غذایی به صورت هوایی از شیراز به دوحه ارسال می‌شود، گفت: روزانه ۱۰۰تن میوه و تره‌بار به قطر صادر می‌شود.

صادرات استان فارس در سال ۹۴ در بخش‌های مختلف به میزان ۷۲۳ میلیون دلار بود که در سال ۹۵ به هزار و ۴۳ میلیون دلار افزایش یافت که از نظر وزنی و ارزشی بیش از ۴۰ درصد رشد داشته‌ایم.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس با بیان اینکه در بحث اقتصاد مقاومتی در زمینه ارتقای توان تولید، توسعه صادرات و خدمات فنی مهندسی موفقیت‌هایی کسب کرده‌ایم، گفت: سه طرح از طرح‌های ۵۰ گانه کشور در زمینه اقتصاد مقاومتی به استان فارس مربوط است که در مجموع با هزا و ۱۰۰میلیارد تومان سرمایه‌گذاری به بهره‌برداری می‌رسند از جمله طرح کربنات سدیم کاوه با ۳۱۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری و ۷۰۰ نفر اشتغال در نیمه اول امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
امیدواریم که این ارتباط و واسطه خوبی باشد برای صادرات زعفران به کشور قطر و د یگر کشورها.
www.saffronaghele.com
+۹۸۹۱۵۳۶۲۸۹۵۶
@saffronaghele

تگ ها: , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

کاهش وزرن بانوان با زعفران
زعفران . به نام ایران به کام اسپانیا

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب