اخبار زعفران

۲۰ کشور نخست مقصد صادرات غیرنفتی ایران

‍ ♨️⁣۲۰ کشور نخست مقصد صادرات غیرنفتی ایران

کشور چین با واردات ۷ میلیارد و ۵۲۴ میلیون دلار کالای غیرنفتی از ایران، نخستین مقصد صادراتی ایران از این نظر در ۱۰ ماهه نخست سال ۹۷ بوده است.

معاونت بررسی‌های اقتصادی اتاق بازرگانی تهران در گزارشی ۲۰ مقصد نخست صادرات کالای غیرنفتی ایران در ۱۰ ماهه نخست ۱۳۹۷ را اعلام کرد. بعد از کشور چین با ۷ میلیارد و ۵۲۴ میلیون دلار واردات، کشورهای عراق با ۷ میلیارد و ۵۱۵ میلیون دلار، امارات متحده عربی با ۵ میلیارد و ۳۱۳ میلیون دلار، افغانستان با ۲ میلیارد و ۵۳۳ میلیون دلار، ترکیه با ۲ میلیارد و ۲۶ میلیون دلار و هند با یک میلیارد و ۷۱۳ میلیون دلار در جایگاه های دوم تا پنجم واردات کالاهای غیرنفتی از ایران قرار گرفته اند.

در رتبه‌های بعدی کره جنوبی با یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون دلار، پاکستان با یک میلیارد و ۱۹ میلیون دلار، اندونزی با ۶۴۴ میلیون دلار، عمان با ۶۳۹ میلیون دلار و تایلند با ۵۸۰ میلیون دلار کشورهای ششم تا دهم این جدول هستند.

براساس اعلام معاونت بررسی های اقتصادی اتاق بازرگانی تهران، ۱۰ کشور بعدی این فهرست به ترتیب عبارتند از جمهوری آذربایجان با ۳۴۰ میلیون دلار، ترکمنستان ۳۳۴ میلیون دلار، تایوان ۲۷۱ میلیون دلار، ایتالیا ۲۲۹ میلیون دلار، مالزی ۲۲۰ میلیون دلار، روسیه ۲۱۹ میلیون دلار، مصر ۲۱۶ میلیون دلار، آلمان ۲۱۵ میلیون دلار و کویت ۲۱۴ میلیون دلار در مدت زمان مشابه کالای غیرنفتی از ایران وارد کرده اند

شرکت تعاونی کشاورزی عاقله قهستان ثبت ۱۳۵۰.

برای درخواست زعفران وزرشک صادراتی قاینات تماس حاصل فرمایید لیست قیمتها به روز در سایت درج شده است

تحویل در کشور مد نظر شما

دفتر مرکزی : خراسان جنوبی قاینات خ امام جنب موسسه ملل
۰۵۶۳۲۵۲۱۹۳۸

(+۹۸)۹۳۶۴۵۶۸۳۴۷

Whatsapp
(+۹۸)۹۱۵۳۶۲۸۹۵۶

[email protected]

Www.saffronaghele.com

telegram.me/saffronaghele

Www.instagram.com/saffron_aghele

قیمت روز زعفران فله و بسته بندی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *